USŁUGI SERWISOWE

Części zamienne:

Sprzedaż części zamiennych do wszystkich typów maszyn budowlanych. W ofercie posiadamy zarówno cześci oryginalne jak i zamienniki pochodzące bezpośrednio od producentów. Dzięki fachowej wiedzy naszych pracowników oraz posiadanej pełnej dokumentacji technicznej możliwy jest dobór cześci do wiekszości maszyn pracujących w kraju. Zajmujemy sie też doborem i sprzedażą osprzętów t.j. łyżki,młoty hydrauliczne, chwytaki, zamiatarki, kosiarki, pługi.

Serwis:

Oferujemy serwis mobilny maszyn budowlanych na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego oraz wielkopolskiego. Dysponujemy w pełni wyposażonymi busami serwisowymi.

Zakres usług:

przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, diagnostyka i naprawa układów hydraulicznych maszyn budowlanych oraz regeneracja komponentów, diagnostyka i naprawa układów elektrycznych maszyn budowanych, diagnostyka i naprawda układów mechanicznych maszyn budowalanych

Maszyny:

Prowadzimy usługi w zakresie doradztwa przy zakupie maszyn budowlanych. Oferujemy możliwość sprawdzenia stanu technicznego maszyny przed dokonianiem zakupu. Okazjonalnie w ofercie posiadamy nowe i używane maszyny budowlane.